Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Европски антички телефон за дома, креативен старомоден моден телефон ретро телефон - 25,5x22.5x27см

Европски антички телефон за дома, креативен старомоден моден телефон ретро телефон - 25,5x22.5x27см

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

Ние ќе направиме одговор за 24 часа за да ви помогнеме да го решите проблемот. Call Повик со висока дефиниција : Телефонот на бирото може да ви обезбеди ултра-чиста комуникација без бучава, ја намалува бучавата со употреба на вграден говорни чипови и анти-џемпери систем и го пренесува вашиот глас 100% . Телефонот работи со сите аналогни и дигитални домашни мрежи. Ви благодарам! 3. Исто така, совршен украс за биро во вашиот дом, канцеларија, кафулиња, ресторани итн!.✅ Издржлив материјал : Полениот телефон направен од врвен материјал за смола со врвен квалитет, што го прави лесен и покласичен изглед со зачудувачка сјајна завршница, што го прави погоден за сите ентериери. ✅ Широко користен : Полениот телефон го прави совршена декорација за канцелариска соба за дневна соба во спална соба, исто така добар избор за подарок. Лесен за зачувување и употреба. Ние ќе направиме одговор за 24 часа за да ви помогнеме да го решите проблемот. ✅ Издржлив материјал : Полениот телефон направен од врвен материјал за смола со врвен квалитет, што го прави лесен и покласичен изглед со зачудувачка сјајна завршница, што го прави погоден за сите ентериери.

Кон својствата

Производи во категоријата