Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Езеро Мохонк, разгледница во Newујорк

Езеро Мохонк, разгледница во Newујорк

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Ставање зелена. Поштенска користена година : 1920. Одделение 1 - Состојба на нане Овие разгледници имаат совршени или скоро совршени агли и рабови. Во оваа оценка нема набори во картичката. Овие картички исто така може да имаат многу пожолтување од возраста или да бидат во албум. Мохонк Езеро, . Одделение 2. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инчи или 9 см x 14 см. Вашето задоволство е загарантирано. Може да има и светло пожолтување од возраста. Може да има светло пожолтување од возраста или да се биде во албум. Некои може да имаат лесен агол и / или пожолтување од возраста или да бидат во албум. Мохонк Езеро, .

Кон својствата

Производи во категоријата