Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
F_ck карцином мотоцикл старател bellвонче

F_ck карцином мотоцикл старател bellвонче

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

(Дали некогаш се прашувате од каде потекнуваат дупките за тенџере?) Исто така, се верува дека мистеријата на „Гардијан Бел“ носи двојно поголема моќ кога ја купува пријател или сакан и даден како подарок. Легендата има злобни духови на патот, се прилепуваат на мотоцикли онолку долго колку што имало велосипеди на патот. Вклучува клучен прстен и приказна за легендата. Направено од цврста путер. Овие злобни духови на патот се одговорни за механички проблеми и лоша среќа за време на патувањето. Повлечете го затворањето. Висок 1 1/2 инчи.

Кон својствата

Производи во категоријата