Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ФАБРОК 2 парчиња Јасна Кутија За Организатор За Складирање Книги, Пластична Кутија За Прикажување Книги Со Магнетна Врата, Соберете Изложба За Складирање За Кукли ?

ФАБРОК 2 парчиња Јасна Кутија За Организатор За Складирање Книги, Пластична Кутија За Прикажување Книги Со Магнетна Врата, Соберете

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Издржливата пластика со заоблени рабови нуди удобен изглед и чувство. Транспарентната карактеристика ви олеснува да ја пронајдете потребната книга. Реден дизајн за максимално искористување на просторот. Не само за складирање книги, исто така идеални за занаетчиски материјали, кукли за играчки, чанти, организација на чевли, складирање кујна, складирање под кревет во спална соба, училница, кутија за играчки, алатки и многу повеќе. Пакетот доаѓа со јасни упатства и секој може лесно да го постави овој организатор на кутии. И можете брзо да го добиете она што го сакате без да ги истурите сите предмети во кутијата за складирање. Не само за складирање книги, исто така идеални за занаетчиски материјали, кукли за играчки, чанти, организација на чевли, складирање кујна, складирање под кревет во спална соба, училница, кутија за играчки, алатки и многу повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата