Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Фалер 120471 Нагоре/Над Брдг Св / Марклин Ц Хо Скала Зграда Комплет

Фалер 120471 Нагоре/Над Брдг Св / Марклин Ц Хо Скала Зграда Комплет

DEN 1472.00
 

Производот е достапен
Достапност

Дизајниран за градители на модели и колекционери на возраст над 146 години. Високо детална пластика. Скала модели за употреба во диорами или модел железнички распоред. Може да бара собранието. Пластични делови и упатства. Комплет за градење скала или предмет на сценографијата; може да бара склопување; не играчка; Дизајниран За градители на модели и колекционери на возраст над 146 Години многу детални модели на пластична Скала за употреба во диорами или моделски железнички распоред Може да бараат склопување.

Кон својствата

Производи во категоријата