Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
фарови возачка и патничка страна комплетен сет проектор за склопување на фарови предни светла ангелски очи ореоли прстени црни lhd rhd фарови компатибилни со bmw 1 сери

фарови возачка и патничка страна комплетен сет проектор за склопување на фарови предни светла ангелски очи ореоли прстени црни

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Во моментов, ние ги нудиме нашите производи низ целиот свет во неколку онлајн продавници и знаеме колку е важно да го задоволиме секој клиент. Опис на производот една година гаранција совршено се вклопува во Автомобилот-Инсталацијата не предизвикува никакви проблемипроизвод за сообраќај од десната страна(СДС=ЛХД). Можеш да ни веруваш!. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : ние се грижиме за нашите клиенти! Ако не сте 100% задоволни со нашите внимателно избрани производи, можете да спакувате неискористен производ и да ни го вратите до 30 дена откако ќе го примите!.Содржина на пакетот : комплет од 2 парчиња, детали за производот на возачот и патникот : Фарови Подготвени за израмнување на електрични фарови Одобрување : Одобрување е означено (стандардно Е)Верзија : само возила без Ксенонсоодветни светилки : H7 / H7 (не е вклучено)Боја : Проѕирно стакло Црно Светло компатибилно со Bmw 1 Серија Е81 / Е87 / Е82 / е88 9/2004-10/2011 (само возила без ксенон) фарови компатибилни со бмв 1 серија е81 / Е87 / е82 / е88 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011. Воланот од левата страна на грижатаодлична замена за стариот оригинален сетпроизводот е сосема нов, никогаш не користен и првично спакуван.

Кон својствата

Производи во категоријата