Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Фашом Мини Ултразвучен Чистач - 45кхз Чистач На Накит Ултразвучна Машина, Професионален Ултразвучен Чистач За Накит со Резервоар СУС, 4 Режими За Чистење На Очила За

Фашом Мини Ултразвучен Чистач - 45кхз Чистач На Накит Ултразвучна Машина, Професионален Ултразвучен Чистач За Накит со Резервоар

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

[Купи Со Доверба] : ние нудиме 12-месечна гаранција и премиум услуга, а нашиот тим за услуги на клиентите е секогаш онлајн за да ви помогне. Исто така, треба да се напомене дека пред чистење на не-монтирани накит, обложени очила, очила за сонце, часовници, и благородни метали, Ако не сте сигурни дали вашиот објекти може да се исчисти од Страна На Овој Ултразвук Почиста ве молиме погледнете го производителот за упатството за чистење или одржување инструкции. [Режим За Повеќекратно Чистење] : Дизајниран со 3 режим за чистење за различни предмети. [Опсег На Примена] : овој Ултразвучен Чистач за Очила е вграден со едноставни копчиња за лесно отстранување на различна нечистотија за предмети како загради, пинцети, прибор за јадење, жилети, очила, накит, ремени за часовници, алатки за шминка итн. [Топло Известување] : според лабораториските податоци, ние топол совет никогаш да не користиме ултразвучни бранови за чистење на бисери, желки, жад, итн. За режим на очила, поставен со 2 минути, стандарден режим на додаток со 3 минути и кога станува збор за часовник за чистење, режимот е 5 минути, исто така, оди со временски приспособен режим за 10 минути според вашата потреба за апликација за разновидност.

Кон својствата

Производи во категоријата