Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FIFA 19: Ultimate Team FIFA Points 1050 - Xbox One [Дигитален код]

FIFA 19: Ultimate Team FIFA Points 1050 - Xbox One [Дигитален код]

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Изградете го вашиот состав од соништата и бидете дел од најпопуларниот режим во ФИФА. Ривали на дивизија - преземете играчи на слично ниво на вештина од целиот свет. Додадете некои од најголемите фудбалски легенди во вашиот состав. За прв пат досега, Лигата на шампионите во УЕФА и Лигата на Европа доаѓаат во тимот на ФИФА крајна. Изградете го вашиот состав од соништата и бидете дел од најпопуларниот режим во ФИФА. Ривали на дивизија - преземете играчи на слично ниво на вештина од целиот свет. Додадете некои од најголемите фудбалски легенди во вашиот состав. За прв пат досега, Лигата на шампионите во УЕФА и Лигата на Европа доаѓаат во тимот на ФИФА крајна. FIFA 19 : Ultimate Team FIFA Points 1050 System Барања : Поддржани платформи : Една - сметка на Microsoft Xbox Xbox, потребна за активирање и инсталација на игра.

Кон својствата

Производи во категоријата