Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ФИЛИПС АВЕНТ Бпа Слободен Природен Брз Проток Брадавици, 2-Пакет

ФИЛИПС АВЕНТ Бпа Слободен Природен Брз Проток Брадавици, 2-Пакет

DEN 254.24
 

Производот е достапен
Достапност

Изработен од мек, издржлив силикон, кој е без мирис и без вкус. Безбедна машина за миење садови. Овие брадавици се направени од мек, издржлив силикон, кој е без мирис и без вкус. Брз проток за доенчиња на возраст од најмалку 6 месеци. Иновативниот дизајн на двојни вентили ја намалува колика и непријатност. Тие се дизајнирани да бидат заменливи и да растат со вашето бебе преку повеќе фази на развој.Пластика, Силикон. Знаеме дека малите детали можат да направат разлика за вас и вашето бебе. Филипс Авент Природните брадавици со брз проток се дизајнирани да им помогнат на бебињата да ги комбинираат градите и хранењето со шишиња. Исто така, напредните, близнаци антиколични вентили го задржуваат воздухот во шишето и надвор од стомакот на бебињата, што го прави хранењето поудобно. Вклучува 2 Природни Брадавици За Брз Проток. Два ФИЛИПС АВЕНТ Природни брадавици брз проток. Широките ливчиња во форма на гради и уникатната удобност ја прават брадавицата помека и пофлексибилна за промовирање на природна брава. Затоа повеќе мајки препорачуваат Филипс Авент ширум светот. Асортиманот на производи Филипс Авент вклучува доење, хранење шишиња, хранење мали деца, монитори за бебиња и подароци за новороденчиња.

Кон својствата

Производи во категоријата