Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Филм за заштитник со 2 пакувања Ваксон, компатибилен со HP Specter 13T-3000 13.3 TrackPad TouchPad TPU налепница на кожата [не заштитници на екранот]

Филм за заштитник со 2 пакувања Ваксон, компатибилен со HP Specter 13T-3000 13.3 TrackPad TouchPad TPU налепница на кожата [не

DEN 207.84
 

Производот е достапен
Достапност

Погледнете го насловот за компатибилни модели. Хидрофобна и олео-фобична обвивка за да се намали потта и да се намалат отпечатоците од прсти. Ултра-тенок дизајн обезбедува оригинално чувство на допир. Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика. 4 H тврдоста го штити вашиот уред од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Погледнете го насловот за компатибилни модели. Лесно се исчисти со влажна крпа. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Хидрофобна и олео-фобична обвивка за да се намали потта и да се намалат отпечатоците од прсти. Без леплив остаток кога е отстранет. Чувајте го вашиот уред сосема нов. Лесно се исчисти со влажна крпа. Без леплив остаток кога е отстранет. Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика. Детали за производот : 1.Дансиран Олео-фобичен и хидрофобна специјална обвивка спречува отпечатоци од прсти, остатоци од нафта, течности, пот или повеќе од влијание врз заштитата на вашиот уред. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата