Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Фиока Рачки Морски Сидро Шема Зелена Р. В. Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Гардероба Хардвер Фиоки Стакло Кабинети Забава Рачки 4 ПАРЧИЊА

Фиока Рачки Морски Сидро Шема Зелена Р. В. Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Гардероба Хардвер Фиоки Стакло Кабинети

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Пакување : 4 рачки. Карактеристики : Лесна инсталација, силна и издржлива, убаво печатена, нелизгачка рачка. Димензии (Дијаметар x Висина) : 3, 5х2, 8СМ/1, 38х1, 10ИН; Должина На Завртката : Кратко 0,8°2,8 СМ/0,31€1,1 Во Долги 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи. Видови на употреба : погоден за Rс, кабинети, библиотеки, клупи, врати, комоди, фиоки, гардероби, кујни итн. Гаранција по продажбата : ако имате незадоволство од нашите производи, ве молиме известете не веднаш, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволително решение. Добар избор : Погоден За R, кабинети, полици за книги, клупи, врати, комоди, фиоки, гардероби, кујни итн. Забелешки : 1 : големината на производот се мери рачно, вистинската големина може да биде малку поинаква од измерената големина. Димензии (Дијаметар x Висина) : 3, 5х2, 8СМ/1, 38х1, 10ИН; Должина На Завртката : Кратко 0,8°2,8 СМ/0,31€1,1 Во Долги 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 инчи. Спецификации : Материјал : оваа рачка е составена од стакло и нерѓосувачки челик. Јасно печатење може да се види преку кристалното стакло на површината. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и стаклен материјал, делот од завртката е нерѓосувачки челик.

Кон својствата

Производи во категоријата