Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за студија на еднорог поп -уметност

Фиоки ги влече рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија за студија на еднорог поп

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Копчињата за шкаф се неопходност за отворање и затворање на фиоки, исто толку важни како и рачките на вратите за отворање и затворање на вратите и да ги спречат децата да ги фатат рацете кога отвораат фиоки. Прво во центарот на фиоката испушти неколку дупки што се користат во инсталацијата. getе добиете влечења со фиоки од 4 x, завртки долги 4 x, 4 x пократки завртки, 1x Упатство за корисникот. Имајте среќен живот и добредојде да го посетите следниот пат!. Здраво, добар ден! Уникатниот стил и елегантните бои на рачките на мебелот го прават вашиот дом да се чувствува извонреден и се погодни за модерни и едноставни модерни домови. Рачката на фиоките е практична и елегантна, лесна за инсталирање и погодна за модерни, рустикални или кинески стилови, гардероби, компјутерски клупи, ноќни места, гардероби, вински ормани и единици за складирање. getе добиете влечења со фиоки од 4 x, завртки долги 4 x, 4 x пократки завртки, 1x Упатство за корисникот. Стилските, удобни влечења на мебел се одлични за хардверот на кабинетот и друг мебел, како и идеален начин за разубавување и украсување на елегантна просторија. Вклучете две големини на завртки за монтирање, надвор од кутијата, лесна и брза за инсталирање.

Кон својствата

Производи во категоријата