Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Fitop RGB LED подни ламби+ бесплатна паметна сијалица, промена на бојата со контрола на апликации, режим на DIY и синхронизација на тајмингот и музиката

Fitop RGB LED подни ламби+ бесплатна паметна сијалица, промена на бојата со контрола на апликации, режим на DIY и синхронизација

DEN 921.60
 

Производот е достапен
Достапност

Кул бело светло за да го исполните вашето дневно осветлување за канцеларија, читање, додека RGB боја на светлина за да ги задоволите вашите потреби за осветлување за матурска, вечера, игри, осветлување во живо и други сцени. Овие паметни светилки имаат ултра ниска потрошувачка на енергија и долг животен век. Поддржува паметен живот или апликација Tuyasmart. Паметни светилки-? Глас и далечински управувач : Паметните светилки можат да се вклучат/исклучат, да се затемнат, а промената на бојата преку апликацијата или со употреба на глас/далечински управувач. Под ламба- 【rgb & ладно бело светло】 Fitop RGB Потната ламба има 16 милиони бои, можете да ја користите бесплатната апликација Fitop за да ја контролирате осветленоста и да ја прилагодите бојата, температурата на бојата може да се промени помеѓу 2700 K до 6500 K топло/ладно бело, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500, 1500 Осветленоста на лумени може да се прилагоди помеѓу 1% до 100% и да ги заштити очите. Погодно и едноставно!. Само толку паметно!.

Кон својствата

Производи во категоријата