Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FOB на Silicone Smart Key FOB Компатибилен со далечинскиот управувач на Nissan Flip CV4507 CWTWB1G767 H0561-4BA1A 28268-4BA1A

FOB на Silicone Smart Key FOB Компатибилен со далечинскиот управувач на Nissan Flip CV4507 CWTWB1G767 H0561-4BA1A 28268-4BA1A

DEN 111.84
 

Производот е достапен
Достапност

Пакетот вклучува : 1 клуч на капакот на фоб и 1 304 клучеви од не'рѓосувачки челик нивната комбинација ви заштедува пари и загриженост, совршена!. Број на референтен дел : CWTWB1 G767 H0561-4 BA1 A 28268-4 BA1 A 28268-4 BA1 B H0561-4 BA1 BREFERENCE Дел Број : CWTWB1 G767 H0561-4 BA1 A 28268-4 BA1 A 28268-4 BA1 B. Лесно за инсталирање, само директно ставете. ВНИМАНИЕ : Бидејќи нашите гумени силиконски случаи се многу привлечни на копчињата за автомобили, можеби е малку тешко да се инсталираат. Можете да му дадете мал дел од подмачкување, како што е крем за раце. Спречете оштетување, прашина и персонализирајте го далечинскиот управувач или клучот за да го направите вашиот клуч уникатен. Обезбедување на квалитет-ако има проблем со производот, ние ќе го вратиме или замениме производот за вас. Пред да купите, се надевам дека повторно ќе проверите дали вашиот клуч е компатибилен со следново, ако тие се конзистентни, тоа ви припаѓа, заштити ја својата убов! Компатибилно одговара за : 2014-2019 Nissan Rogue 2014-2015 Rogue Select 2017 Rogue Sport Flip Преклопување 3 копчиња клуч.

Кон својствата

Производи во категоријата