Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ФОРИКОМ Вреќа Со Топла Вода Со Капак за Ублажување На Болката, Шише Со Топла Вода За Менструални Грчеви, Класично Шише Со Топла Вода Од 1,8 Литри

ФОРИКОМ Вреќа Со Топла Вода Со Капак за Ублажување На Болката, Шише Со Топла Вода За Менструални Грчеви, Класично Шише Со Топла

DEN 239.84
 

Производот е достапен
Достапност

Забелешка : Ве Молиме не користете микробранова греење. Слободно контактирајте не преку е-пошта во секое време. [Безбеден и Лесен За Употреба] вреќи Со Топла вода поминаа 24 часа тест отпорен на експлозија и отпорен на истекување пред да ја напуштат фабриката. [Мултифункционален] Вреќата Со Топла вода може да се користи како топла или ладна облога за ублажување на болки во мускулите, ублажување на менструалните грчеви, спортски повреди итн. Бпа бесплатен материјал е повеќе пријателски за бремени жени, постари лица и деца. [Уникатен Дизајн] специјалниот дизајн на шаблонот на површината на вреќата со топла вода, висококвалитетните суровини и извонредната изработка, правејќи ја вреќата со топла вода има потрајен ефект на изолација. Во споредба со традиционалните гумени вреќи со топла вода, оваа е потрајна и подолготрајна изолација. Ние нудиме едногодишна гаранција.

Кон својствата

Производи во категоријата