Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Фовигуо Летни Фустани За Жени Флоунс Патување Мек Пријатен Фустан Линиски Цвет Секојдневен Фустан Без Ракави Длабок В Врат

Фовигуо Летни Фустани За Жени Флоунс Патување Мек Пријатен Фустан Линиски Цвет Секојдневен Фустан Без Ракави Длабок В Врат

DEN 115.04
 

Производот е достапен
Достапност

мајка на невестата фустани младоженец лето гроздобер онлајн долг боди славна личност ленена кошула макси fall свадба гостин 2021 со ракави облека за забави жени деловен обичен женски црн фустан за венчаница памучна наметка секвенца макси бело злато исечен висок шлиц со ракави дизајнерски вечерни тоалети 4 јули облека од тул цветно лето најдобра облека со плус големина фустани свадби канцелариска облека фенси облека розова кошула зелена маичка за тело виолетов сатен без прерамки. П4 : дали е иста боја како и сликата? А4 : се трудиме да ја направиме бојата иста како и нашиот фустан, но имајте предвид дека бојата може да биде посветла или потемна поради различните компјутерски дисплеи. ☂ Увоз : Големината е мала! ве молиме проверете ја табелата со големини на последните слики пред да нарачате!! Барем проверете ја големината на БИСТАТА!!!.ლ(╹◡╹ლ).

Кон својствата

Производи во категоријата