Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Фовигуо Зимски Капут, Енканто Пролет Широк Ракав Јакна Дами Колеџ Копче До V Вратот Јакна Лесен Карирани

Фовигуо Зимски Капут, Енканто Пролет Широк Ракав Јакна Дами Колеџ Копче До V Вратот Јакна Лесен Карирани

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Висок Квалитет и заслужуваат пари! Азиска Големина, верувајте ми, слободно изберете 2 Големини Поголеми!. Премиум Ткаенина : женските зимски јакни се изработени од висококвалитетен материјал, меки, пријателски за кожата и издржливи. Женски Капут за жени блуза за капење бел фустан чиста сива плус лак култура тексас женски полите бел ракав v долги високи блузи со ниски јаки за жени eomens xl ѕвезда блуза сива обвивка 3x тен вратоврска точка топ кејп женски високи ниски 5 жени црна блуза 70-ти блузи за 2x долг ракав краток жолт с асеметричен лак 50-ти секси лето fall xs беж култура работа обична мрежа 8 блуза готова сари блузи цветни 5x капа ракав црна за жени шифон мачка жолта 1x тан с маица 3t издувам 1 2019. Табела со големини(1 Инч=2,54 см) : ве Молиме дозволете 0,5-2 Инчи се разликува поради рачно мерење, Благодарам! Пакет вклучувајќи : 1 X Женска зимска Облека За облека : палтото на јакната ќе биде преклопено и набиено во внатрешноста на пакувањето при породувањето, само лесно намачкајте го палтото за повторно да стане подуено и ниско пеглање за да ја извадите брчката. Долги Палта За Жени ракави хорор јака полка точка за жени бела кошула со долги ракави секси кошули валентин топ тесни фустани шамбреј дами жолта симпатична види преку клуб женски кошули за огномет кошула црвена т несоодветен риболов плус маринци долги ракави чаша колтс бохо јака пес в врат тен голф есенски кошули за жени мерино волна маица 8xl бруини тече сина боја фит Фустани Фланелен 5х жолт фустан 3д в бел ракав вратоврска боја кошули т - за. Висок Квалитет и заслужуваат пари! Азиска Големина, верувајте ми, слободно изберете 2 Големини Поголеми!. 100% Полиестер.Опис на производот : тип На Производ : тип на шема на палто : кариран тип на Ракав : стил На Надуен Ракав : Тип На Затворач V-врат : име На Баклстил : стил на Гроздобер фронт : рамен преден цел пол : опис на опсегот На Женски : тип На Облека За Возрасни : Вградена Тема : Празници Боја : 01-црвена Големина : Средните Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Кон својствата

Производи во категоријата