Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Fowler 54-219-003-0, IP65 дигитален нишка микрометар со 2-3 мерен опсег

Fowler 54-219-003-0, IP65 дигитален нишка микрометар со 2-3 мерен опсег

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Отпорен на вода на спецификациите на IP65, 60 ° мерење на накова. Fowler 2-3 "Електронски IP65 нишка микрометар со ± 0,00008 ″ /0. Целосна една година гаранција понудена од Фаулер Висока прецизност, американска компанија. Опсег на конец од 24 - 3,5 TPI/1 - 7мм.002mm точност и 0,00005" /0.Fowler 2-3 "Електронски IP65 нишка микрометар со ± 0,00008 ″ /0. Има вистинска конверзија на инчи/метричка, режими за мерење ABS/INC.001mm резолуција. Fowler Precision, американска компанија, произведува инструменти за инспекција и мерење, како што се електронски индикатори, дебеломер, дупки и дигитални скали. Ако доживеете било каков проблем, контактирајте го Фаулер директно за побарувања за гаранција. Отпорен на вода на спецификациите на IP65, 60 ° мерење на накова.002mm точност и 0,00005" /0.

Кон својствата

Производи во категоријата