Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Француски Ле Кок Гаулоис 20oz патување со кафе -кригла Вакуум изолирана чаша од не'рѓосувачки челик лате со капаче од слама и четка

Француски Ле Кок Гаулоис 20oz патување со кафе -кригла Вакуум изолирана чаша од не'рѓосувачки челик лате со капаче од слама

DEN 1.33
 

Производот е достапен
Достапност

[Стилски] Со својот елегантен дизајн и трендовски бои, оваа чаша за патување кафе е сигурно да врти глави каде и да одите!. 20oz патување со кафе, вакуум изолиран не'рѓосувачки челик лате чаша со капаче од слама и четка - исцрпување, издржлив и стилски термички изолиран тумб.[Стилски] Со својот елегантен дизајн и трендовски бои, оваа чаша за патување кафе е сигурно да врти глави каде и да одите!. [Термички изолирано] Оваа вакуум изолирана чаша од не'рѓосувачки челик ги одржува вашите пијалоци топло или ладно со часови на крајот, што го прави совршен и за топло кафе и за замрзнати пијалоци. [Производство] Криглата за патување кафе со капаче од слама и четка е целосно искривена и докажана од истурање, осигурувајќи дека вашето кафе останува во гулаб, а не на облеката. [Трајни] направени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, оваа чаша за патување кафе е неверојатно издржлива и може да издржи испакнатини и капки. Совршено за долги возења со автомобили и патувања!. [Трајни] направени од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, оваа чаша за патување кафе е неверојатно издржлива и може да издржи испакнатини и капки. [Лесно за чистење] Оваа изолирана кригла има слама и слама четка за лесно чистење, за да можете да пиете од кригла со доверба.

Кон својствата

Производи во категоријата