Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Freewell 67mm Навој Хард Стоп Променлива ND Филтер-4Pack + VND Назад Капа

Freewell 67mm Навој Хард Стоп Променлива ND Филтер-4Pack + VND Назад Капа

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Оптика : Чисто Оптичко стакло со Висока Дефиниција 18 слоеви Повеќеслојни обезбедуваат искуство во снимањето филмови. Изградена : Променлива Со Тврдо запирање ND ги елиминира сите шанси за вкрстена поларизација и нула вињетирање (16мм погоре) за време на снимањето. Функција : 2-5 Стоп еквивалентно НА НД4-НД32, 6-9 Стоп еквивалентно НА НД64-НД512 е крајното целодневно решение од облачни денови до светол сончев ден за сите ваши потреби за видеографија. Што е вклучено : 2-5 Стоп, 6-9 Стоп, VNDXMIST 2-5 Стоп, VNDXMIST 6-9 Стоп, VND Назад Капа, Хард Случај, Леќа Капа, Чистење Крпа. Оптика : Чисто Оптичко стакло со Висока Дефиниција 18 слоеви Повеќеслојни обезбедуваат искуство во снимањето филмови. Freewell 67mm Навој Тешко Стоп Променлива ND Филтер-4 Pack + VND Назад Капа.

Кон својствата

Производи во категоријата