Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Фрестри Слатки Животински Шепи Скокачки Алишта Ја Попречуваат Корпата За Облека Со Големи Димензии Склопувачка Торба За Перење Колеџ Студентски Дом/Спална Соба/Д?

Фрестри Слатки Животински Шепи Скокачки Алишта Ја Попречуваат Корпата За Облека Со Големи Димензии Склопувачка Торба За Перење

DEN 271.84
 

Производот е достапен
Достапност

Складирање. Украсете. Заштедете Простор. Изгледа Чисто. €éssize q : S : 34x34x53cm (13,5x13x21nch), тежина : 140g, L : 37x37x62cm (14, 5x14, 5x24, 5 инчи), тежина : 200g. q_ Материјалот Издржлив Издржлив мрежест материјал овозможува циркулација на воздухот со цел да се елиминира влагата и мирисите. €é повеќекратни начини за користење не само што се користат како складирање облека за перење (за долна облека, чорапи, градник, итн.), но и корпа за организатори за детски играчки, книги, сарафани, залихи за бебиња, домашни реквизити, материјали за домашни миленици, складирање на сите работи, книги, складирање на сите работи, правење чиста просторија. Стилски дизајн, исто така, може да биде погоден за декорација насекаде, како Што Се Бања, спална соба, дневна соба. Одликувај се со вентилирано дишење слободно, не е лесно за размножување за валкани; може да се постават валкани чорапи и други ситници; Голем капацитет на товар, може да собере големи парчиња облека; страничниот џеб како торба за примање, не треба кога може да држи, заштедува простор. Qulterest за Заштеда На Простор Querfect hamper за студентски дом, мал стан, патување или каде било простор е ограничен.

Кон својствата

Производи во категоријата