Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Frogg Toggs Машки Hellbender Dishable Bootfoot Bootfoot Chess Wader

Frogg Toggs Машки Hellbender Dishable Bootfoot Bootfoot Chess Wader

DEN 3359.84
 

Производот е достапен
Достапност

Само миење на рацете. Хоризонтален џеб за складирање на патент. Само миење на рацете. Двојно засилени колена. Двојно засилени колена. Хоризонтален џеб за складирање на патент. Хоризонтален џеб за складирање на патент. Солиден чизми со неопренови со челична шанка, засилена мида, засилена капа за пети и удар на потпетици, ги заштитуваат нозете. Зиперски џебови за засилување/складирање. Засилена мида. Прилагодливи суспензии. Преголем мултифункционален џеб на градите. Брзо ослободување на токи за заклучување. 4-полен најлон горен. Повлечете го затворањето. Зиперски џебови за засилување/складирање.

Кон својствата

Производи во категоријата