Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FtVogue 1/4 Полу-автоматски клуч на Ratchet Semautomatic Ratchet Composite Offset Ratchet

FtVogue 1/4 Полу-автоматски клуч на Ratchet Semautomatic Ratchet Composite Offset Ratchet

DEN 815.84
 

Производот е достапен
Достапност

Копчето за ракети е со голема цврстина, голема цврстина и фино изработка, многу цврста и издржлива за употреба. Насоката на рачката може да се прилагоди со прекинувачот на рачката и да ви заштеди многу енергија кога ќе ја користите. Тоа би било одлична пригодна алатка дома, гаража, работилница за метал, работници од дрво, градежници, техничари, итн. Компактната големина на телото е лесна, преносна и лесна за чување во која било кутија со алатки за да ги преземе сите работни места. Крвот е дизајниран да земе шрафцигер малку и може да се користи како удобен шрафцигер и да ги отстрани црните тркала што може да ги прикачи на штекерот како клуч за штекер. Спецификации : Главен материјал : ABS, Iron Hex (приклучок) Погон : 1/4 "Боја : Како што сликите покажуваат големина : 12,7 x 3.2cm / 5 x 1.26" Количина : 1 пакет вклучува : 1 x клуч.

Кон својствата

Производи во категоријата