Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FTVOGUE HBVW202012HD Камера Модул HD USB ИНТЕРФЕЈС Веб Камера Модул За WinXP/Win7/Win8/Win10/Os X/Linux/Android

FTVOGUE HBVW202012HD Камера Модул HD USB ИНТЕРФЕЈС Веб Камера Модул За WinXP/Win7/Win8/Win10/Os X/Linux/Android

DEN 168.16
 

Производот е достапен
Достапност

Објектив со висока дефиниција ОД 1 MP, сликата на сликата е појасна, видно поле од 50°, пошироко видно поле. Користење на фотосензитивен чип СО висока дефиниција ОВ9726, стабилни перформанси и појасни слики. Широк спектар на апликации, овој производ може да се примени на различни индустриски производи. Прилагодете се на различни системи, како На Пример За Win XP/Win7/Win8/Win10/Os X/Linux/Android може да се прилагоди и да има силна компатибилност. Овој модул поддржува ОТГ, стандарден увц протокол, USB интерфејс бесплатен диск, приклучок и игра.

Кон својствата

Производи во категоријата