Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Фузии Пасифрут Навивам 40 2,5-инчни Ленти Желе Ролна Роберт Кауфман Ткаенини РУ-1137-40

Фузии Пасифрут Навивам 40 2,5-инчни Ленти Желе Ролна Роберт Кауфман Ткаенини РУ-1137-40

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Фузии колекција На Пасифрут Од Ткаенини На Роберт Кауфман. Дизајниран Од Студио РК. Навивам (Ролна Од Желе) вклучува 40 ленти од 2,5 инчи на 44 инчи. 100% памук; врвна ткаенина за квалитет на јорган. Ткаенина ролна од 40 2,5-инчи на 44-инчен (ширина на ткаенина) ленти од колекцијата На Фузии Пасифрут од дизајнер Студио РК За Ткаенини Роберт Кауфман.

Кон својствата

Производи во категоријата