Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Фузурире Девојки Хеланки Големина 4-13 Хеланки За Вежбање Со Висок Струк Детска Облека Паѓаат Атлетски Панталони Танцуваат Хулахопки Без Нозе

Фузурире Девојки Хеланки Големина 4-13 Хеланки За Вежбање Со Висок Струк Детска Облека Паѓаат Атлетски Панталони Танцуваат Хулахопки

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

●Материјал : 85% полиестер, 15% спандекс. €Карактеристики : Нашите Долги Атлетски хеланки за деца и тинејџерки, висок струк, должина на глуждот, доказ за сквотирање, јога панталони долга должина, БЕЗ џебови. Еластично затворање. Без разлика каков стил сакате, можете да го најдете вистинскиот за вас во нашата продавница.6, Колковите : 15, Должина : 29.4, Колковите : 15. Поради различната камера, светлосната средина и дисплејот, физичката боја ќе биде малку поинаква од сликите. ●Големини : 5 Големини за избор; Погоден За момчиња и девојчиња на возраст од 4-13 години.4, Должина : 25. Постојат многу персонализирани обрасци за избор-Совршени Подароци. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во опис пред да нарачате. Било какви прашања или проблеми на нашите производи или услуги, ве молиме испратете ни е-пошта слободно, ние ЌЕ одговориме и ќе го решиме ЗА ВАС ШТО Е можно ПОБРЗО.6 Големина 8-9 : Половината : 11. Покрај тоа, материјалот е многу отпорен-Без разлика дали се работи за сценски перформанси, спорт и фитнес, слободно време и дом, може Да ги задоволи потребите за носење во различни прилики-Персонализирана Шема. Маргината на грешка е 1 инч.

Кон својствата

Производи во категоријата