Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FXIXI 1/2 инчен Шанк 11,25 степени рутер бит комерфер на облик на дрва за обработка на дрво

FXIXI 1/2 инчен Шанк 11,25 степени рутер бит комерфер на облик на дрва за обработка на дрво

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Тело : Цврст зацврстен челик. Може да се користи со залиха до 1 „дебела. Опис : 1/2 инчен Шанк 11,25 степени рутер бит комерфер на облик на дрва за обработка на дрва Вкупна должина : 2-15/16 "(75мм) Цели : За рамки од дрвени врата, дрвени рамки за прозорци, кабинети рамки Тенон заедно Карактеристики : Овој бит може да создаде зглоб од 11,25 ° Агол. Висока отпорност на абразија, технологија за мелење со голема прецизност, отстранување на чипови непречено. Две флејта секачи на карбид и 1/2“. Лежиште : Тотално затворено и подмачкано. Цели : За рамки од дрвени врата, дрвени рамки за прозорци, кабинети рамки за тенони заедно. Лежиште : Тотално затворено и подмачкано. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ви благодарам!.Се на разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Цели : За рамки од дрвени врата, дрвени рамки за прозорци, кабинети рамки за тенони заедно. Шанк : 1/2 "(12,7мм), вкупна должина : 2-15/16" (75мм).

Кон својствата

Производи во категоријата