Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FZYM Pu Кожа Паричник Флип Заштитен Случај За Nuu Мобилни B20 5g + Екран Заштитник Филм Калено Стакло, Магнетни Флип Капак Со Картичка Слотови И Штанд Школка - Црна

FZYM Pu Кожа Паричник Флип Заштитен Случај За Nuu Мобилни B20 5g + Екран Заштитник Филм Калено Стакло, Магнетни Флип Капак Со

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

ОВАА 9-ЧАСОВНА Цврстина ЗА Nuu Mobile B20 5g Заштитник На Екранот Калено Стакло, Висока дефиниција, висока цврстина,Против паѓање, Цврста адсорпција, Ве Заштитува телефонот. Сакате да дознаете повеќе за целиот наш За Нуу Мобилни б20 5Г производ линија, фзим пребарување бар. * Капакот на паричникот со флип силиконски држач, врвна стп кожа, претставува убав изглед и издржливост . За Нуу Мобилниот Заштитник На Екранот Б20 5Г е супер лесен за инсталирање !!! Јасна хидрофобна и олеофобна обвивка на екранот со висока дефиниција штити од пот и остатоци од масло од отпечатоци од прсти.Кожен Заштитен Капак За Превртување Со Држачи За Картички И Куќиште За Паричник + Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Заштита Од Филм Кристално Проѕирно Стакло одговара само за Нуу Мобилен Б20 5Г (6,5 инчи). * Може Да Се Стави некои пари и кредитни картички во слот Паричник Случај Картичка, тоа е многу лесен Филм калено стакло Заштитник На Екранот : Предниот Заден Екран Заштитник, Направени СО 9 ЧАСА цврстина, против секојдневните гребнатини и гребнатини. 1 x нов заштитник на екранот од калено стакло ЗА Nuu Mobile B20 5 G. HD Калено Стакло, јасна хидрофобна и олеофобна обвивка на екранот со Висока дефиниција штити од пот и остатоци од масло од отпечатоци од прсти, едноставно можете да се ослободите од отпечатоците од прсти со марамче за да уживате во кристално чисто гледање.

Кон својствата

Производи во категоријата