Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
G4U Пакет за нега на лице и нега на телото и пакетот за подароци вклучува шампон за масло од марокан арган, чистач, маска за лице и глина од телото и за мажи и за жени. П?

G4U Пакет за нега на лице и нега на телото и пакетот за подароци вклучува шампон за масло од марокан арган, чистач, маска за

DEN 574.40
 

Производот е достапен
Достапност

Шампонот е врвен спој на корисни состојки и масла за чиста и здрава коса. Добијте совршена коса со помош на нашиот навлажнувачки, волуменски и негување шампон што додава мазност и сјај на вашата коса. Уникатна идеја за подароци за семејство, пријатели и колеги. Овој пакет е достапен само за ограничено време.Пакет за нега за чиста и здрава коса, лице и кожа. G4 U Индиска лековита глина со 100% природен калциум бентонит е идеален како маска за лице и тело за чистење на длабоко пори. Оваа хранлива мешавина, помага да се зајакне и хидрира вашата коса, оставајќи ја нежно миризлива, свиленкаста и блескава. Хипоалергичен и се препорачува за чувствителна кожа. Пакет за нега за чиста и здрава коса, лице и кожа. Сетот за подароци за нега на коса G4 U, сет за нега на коса и каросерија вклучува G4 U марокански арган масло шампон (1 QTY), G4 U чистач за лице за лице (1 QTY) и G4 U маска за лице и тело (1 QTY). За жени и мажи со сите типови коса и кожа. Чистачот на лицето G4 U е анти-стареење, анти-мебел и анти-акни миење на лицето за жени и мажи. Нашата бентонитна глина е 100% чиста, без хемикалии, без суровост и не содржи адитиви. Направено од уникатна мешавина на растителни и природни екстракти, миењето на лицето G4 U нежно ќе ја исчисти кожата и ќе ја условува со нашите природни состојки, истовремено обезбедувајќи и засилени анти-старечки својства.

Кон својствата

Производи во категоријата