Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Галванизација Дигитални Издание Лице Плочи Со Ладење Отвори Покрие Кожи Школка Панели ЗА PS5 Конзола, Playstation 5 Додатоци Faceplate Заштитни Замена Плоча

Галванизација Дигитални Издание Лице Плочи Со Ладење Отвори Покрие Кожи Школка Панели ЗА PS5 Конзола, Playstation 5 Додатоци

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Висококвалитетни Отвори За Замена На Тврда Обвивка, Погодна Само ЗА PS5 Цд / Диск Верзија Конзола. Професионален Дизајн : Лесно Пристап До Сите Кабелски Порти и Копчиња, Не Влијае на Употребата на Какви било Функции. Совршена Заштита : Изработена Од Тврд Материјал Отпорен на Удари, Заштитете ја Конзолата од Прашина, Гребнатини, Оштетувања и Секојдневна Употреба. Лесен За Инсталирање и Отстранување НА Плочите НА КОНЗОЛАТА PS5. Најдобро Искуство : Се Надеваме Дека Ќе Доживеете Прекрасни Моменти Од Играта. Доколку Има Некаков Проблем или Прашања, Слободно Контактирајте Не, 100% Ќе го Решиме Проблемот. Дигитално Издание Лице Плочи Со Отвори За Ладење Покрие Конзола Кожи, Playstation 5 Заштитна Школка Замена Плоча За Sony PS 5 Конзола Прашина Анти-Гребење Додатоци (Дигитална Верзија) Спецификации : Материјал : Abs Пластична Големина : За 15.4*10.2*0.12 во/39*26*0.3 См Тежина : 2 фунти Пакување Листа : Замена Школка Плоча ЗА PS5 *1 (Дигитална Верзија) Известување : Само ЗА PS5 Digita Верзија, (Не Се Применува На Диск Верзија).

Кон својствата

Производи во категоријата