Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Gangrel 1998 Cardinal WWF Wrestling Потпишана автограмирана картичка - Фотографии за автограми во борење

Gangrel 1998 Cardinal WWF Wrestling Потпишана автограмирана картичка - Фотографии за автограми во борење

DEN 326.40
 

Производот е достапен
Достапност

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии во борење. Carginal WWF борење со Gangrel 1998 WWF потпишана со автограмирана картичка Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм, меморија за гангрел. меморијали.

Кон својствата

Производи во категоријата