Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GDR PRO за Genie Garage Door Dome Intellicode ACSCTG Type 1

GDR PRO за Genie Garage Door Dome Intellicode ACSCTG Type 1

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Нова замена за гаража врата далечински со клип за визир. ACSCTG Type 1 / ACSCTG Type 2 / ACSCTG Тип 3. Вклучени упатства за програмирање чекор-по-чекор, вклучени се бесплатна технологија за поддршка. За отворите на Genie од датумот на производство во 1995 година до тековната (390 MHz). Замена на задниот дел. Нова замена за гаража врата далечински со клип за визир. ACSCTG Type 1 / ACSCTG Type 2 / ACSCTG Тип 3. Вклучени упатства за програмирање чекор-по-чекор, вклучени се бесплатна технологија за поддршка. За отворите на Genie од датумот на производство во 1995 година до тековната (390 MHz). Замена на задниот дел.

Кон својствата

Производи во категоријата