Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GE 35MR16C/CG12 35W Халогена Константна Боја MR16 12V, Тесна Точка Светлина

GE 35MR16C/CG12 35W Халогена Константна Боја MR16 12V, Тесна Точка Светлина

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Леќа СО Ув Стоп. Гу5. 3 Би-Пински База. Екстра Долг 5000 часовен живот. Достапно во 20, 35, 50 и 71 вати, како и различни ширења на зраци. 7500 Свеќа Моќ. Совршено акцентно осветлување за внатрешни и надворешни простори, жичените светла создаваат топол и раскошен амбиент. Лесни за инсталирање и употреба, стринг светлата помагаат да се создаде совршено расположение. Совршено акцентно осветлување за внатрешни и надворешни простори, жичените светла создаваат топол и раскошен амбиент. Лесни за инсталирање и употреба, стринг светлата помагаат да се создаде совршено расположение. Совршено акцентно осветлување за внатрешни и надворешни простори, жичените светла создаваат топол и раскошен амбиент. Лесни за инсталирање и употреба, стринг светлата помагаат да се создаде совршено расположение. Совршено акцентно осветлување за внатрешни и надворешни простори, жичените светла создаваат топол и раскошен амбиент. Лесни за инсталирање и употреба, стринг светлата помагаат да се создаде совршено расположение.

Кон својствата

Производи во категоријата