Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GearIT Cat6 Етернет Кабел 2 стапки Рамен Интернет Мрежен Кабел, Cat6 Лепенка Кабли, Cat6 Кабел, Мачка 6 Кабел, Мачка 6 Етернет Кабел, RJ45 Конектори За Рутер, Модем-Црна 2 Стапки

GearIT Cat6 Етернет Кабел 2 стапки Рамен Интернет Мрежен Кабел, Cat6 Лепенка Кабли, Cat6 Кабел, Мачка 6 Кабел, Мачка 6 Етернет

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Овој 30wg 0,24-инчен x 0,08-инчен и тесен дизајн на подигање го намалува застојот на мрежниот кабел. ОГРАНИЧЕНА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА + 30-ДЕН, 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ-ние Сме посветени на задоволството на нашите клиенти, поради што нудиме Ограничена Доживотна Гаранција За Замена и 30-Дневна, 100% Гаранција За Враќање На Парите. Нема да испакнат или свиткаат наспроти стандардниот тркалезен кабел. ВИСОКОПРЕЦИЗЕН CAT6 (КАТЕГОРИЈА 6) РАМЕН ЕТЕРНЕТ КАБЕЛ-ansi/TIA-568-B во согласност, Etl Потврден, rohs во согласност, етернет лан лепенка кабел и претходно прекинат СО RJ45 конектори. Нашиот Етернет кабел Од категорија 6 Со голема брзина има пвц јакна во ѕид со см. Сигурна Максимална Издржливост На Брзината. ние го обезбедуваме најдобриот етернет кабел за игри (PS3, PS4, Xbox), мрежни адаптери, центри, рутери, модеми, панели за закрпи и други мрежни апликации со високи перформанси. ИЗДРЖЛИВ И ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР-Мачка Со Менувач 6 Рамни Етернет Кабли За Лепенки се дизајнирани за средини со висока густина каде што клиренсот и просторот се ограничени. СОВЕТ незаштитен извртени пар. 40% полесни Од стандардниот Cat6. КОМПАТИБИЛЕН со ЦЕНТРИ ЗА ПОДАТОЦИ, КАНЦЕЛАРИИ, РЕШЕНИЈА ЗА ПРЕТПРИЈАТИЈА, ИГРИ И ПАМЕТНИ ДОМАШНИ МРЕЖИ - Кабел За Етернет Gear IT Cat 6 обезбедува брзини на стапка на податоци кои беспрекорно ги поврзуваат уредите низ сите мрежи за работни простори и дома и се компатибилни наназад Со Cat5e. 70% потенок 2мм наспроти 6мм. Овој 30wg 0,24-инчен x 0,08-инчен и тесен дизајн на подигање го намалува застојот на мрежниот кабел. КОМПАТИБИЛЕН со ЦЕНТРИ ЗА ПОДАТОЦИ, КАНЦЕЛАРИИ, РЕШЕНИЈА ЗА ПРЕТПРИЈАТИЈА, ИГРИ И ПАМЕТНИ ДОМАШНИ МРЕЖИ - Кабел За Етернет Gear IT Cat 6 обезбедува брзини на стапка на податоци кои беспрекорно ги поврзуваат уредите низ сите мрежи за работни простори и дома и се компатибилни наназад Со Cat5e.

Кон својствата

Производи во категоријата