Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
генеричка Кофа За Добиточна Храна За Млеко Со Брадавици Кофа Со Јагнешко Млеко Тенџере За Хранење Животни Со Голем Капацитет За Шише На Фарма Издржлива Кофа За Хра?

генеричка Кофа За Добиточна Храна За Млеко Со Брадавици Кофа Со Јагнешко Млеко Тенџере За Хранење Животни Со Голем Капацитет

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

[Голем Капацитет] Кофата За Добиточна храна за говеда овци има голем капацитет, 8Л, може да ги задоволи вашите потреби. Кофата за млеко е лесна за инсталирање и може да се стави во која било положба, мали животни знам како да ги исчистам шишињата за храна за новороденчиња самостојно, задолжително за фармите за храна за овци. Козјо шишиња за хранење бебе кози се направени од храна одделение материјали, безбедно и еколошки, Бебе коњ коза храна шише кофа вашата фарма малку помошник-Расадник кофа има силиконски брадавица, отпорност на висока температура и отпорност на ниска температура.- Држачот за шишиња од овчо јагне е изработен од врвен пластичен материјал, шишињата за јагнешко месо се издржливи и практична употреба. Козјо шишиња за хранење бебе кози се направени од храна одделение материјали, безбедно и еколошки, Бебе коњ коза храна шише кофа вашата фарма малку помошник. Шишињата за фидер за храна за животни за бебиња се дизајнирани со материјали со висока цврстина, шишињата за кози за нега се првиот избор за Домашен Пакет за мали животни, Вклучувајќи 1 х Фидер За Јагнешко Месо.- Материјал : Пластика+ Силикон.[Висококвалитетен материјал] држачот За шишиња од овчо јагне е изработен од врвен пластичен материјал, шишињата за јагнешко месо се издржливи и практична употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата