Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Генерички Лизгалки На Глувчето/Стапала На Глувчето За Смртник На Разер

Генерички Лизгалки На Глувчето/Стапала На Глувчето За Смртник На Разер

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Замена нозе За Razer Death Adder. Доаѓа со 2 комплети. Лесен за инсталирање. Го намалува триењето помеѓу Подлогата на глувчето и Глувчето. Обезбедува помазно искуство со лизгање/ го зголемува следењето. Замена На Стапалата на глувчето за екстремниот Гејмер или техничките професионални карактеристики на скејтз : * да ги замени постојните (истрошени, оштетени Или изгубени) Стапала на глувчето * за одговор оптимизиран за игри * го намалува триењето помеѓу Подлогата на глувчето и глувчето * обезбедува помазно искуство со лизгање * зголемете ја точноста на следење * изработена од 100% тефлон.

Кон својствата

Производи во категоријата