Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ГЕНИГВ десктоп корпа За Отпадоци дома Спална Соба Кревет Мини Отпад Корпа За Отпадоци Кујна Кутија За Ѓубре Маса Корпа За Отпадоци Сарафани Кутија За Складирање

ГЕНИГВ десктоп корпа За Отпадоци дома Спална Соба Кревет Мини Отпад Корпа За Отпадоци Кујна Кутија За Ѓубре Маса Корпа За Отпадоци

DEN 1078.40
 

Производот е достапен
Достапност

да се користи според вашите потреби. Поставен на работната површина, тој е мал и не зазема простор за ставање остатоци. да се користи според вашите потреби. Десктоп корпа за складирање. Можете исто така да поставите канцелариски материјал, козметика итн. Цилиндерот за складирање е лесен за употреба и може да се отвори со едноставно ротирање.Десктоп корпа за складирање.Со тоа, работната површина повеќе не е преполна и едноставна и убава.Можете исто така да поставите канцелариски материјал, козметика итн. Десктоп корпа за складирање.

Кон својствата

Производи во категоријата