Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Гео Ф. Трампер Синтетички Влакна Влакна Бричење Четка

Гео Ф. Трампер Синтетички Влакна Влакна Бричење Четка

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Фините вегански влакна во нашите синтетички четки со сребрен врв беа развиени специјално за влажно бричење. 3 големини на располагање. К1 : Ширина на Рачката = 3,5 См Висина на Рачката = 4,5 См Висина на Косата = 4,5 См Цут На Косата = 5 см. К2 : Ширина на Рачката = 3,5 См Висина на Рачката = 4,7 См Висина на Косата = 5 см Цут на Косата = 5 см. К3 : Ширина на Рачката = 3,5 См Висина на Рачката = 4,8 См Висина на Косата = 5,5 См Цут На Косата = 5 см.

Кон својствата

Производи во категоријата