Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Гери Ком Тешка Категорија Шерпа Дуксери За Мажи, Дебело Руно Обложено Со Полн Патент Зимски Топли Дуксери Работни Јакни

Гери Ком Тешка Категорија Шерпа Дуксери За Мажи, Дебело Руно Обложено Со Полн Патент Зимски Топли Дуксери Работни Јакни

DEN 1.67
 

Производот е достапен
Достапност

55% Памук, 45% Полиестер. Затворање на патент. Машински Материјал На Поставата : 100% полиестер руно наредени освен ракавите. ®Тешка категорија Дуксер ● Дебели дуксери за мажи, 1,8 ФУНТИ за ХХЛ Големина. Руно во тешка категорија блокирајте ладно и ладно. Тоа е топло, без да биде гломазна, и слоеви и. ●Стилски Карактер●Цврста боја, Целосен преден патент, качулка Со Врвка за најдобро атлетско вклопување, рачно потопли предни џебови од кенгур. ●Удобен Дуксер●супер Мека крзнена постава од шерпа со соодветна боја, ракавите со памучна подлога и масна крпа. Совршен дише, Отпорен на Влага, Топлина. €Бои И Големина€Црно, Вино, Светло Сива, Темно Сива, Кафеава,Морнарица,Кафе,Тексас Сина, Воена Зелена Боја. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Многу важно : за ПЛУС големина XXL ДО 5 XL, треба да изберете 1 поголема големина од вашата нормална големина.

Кон својствата

Производи во категоријата