Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Героткр Организатор На Електроника, Технолошки Организатор, Случај За Патување Со Електронски Организатор, Организатор На Полнач За Патувања, Среќен Божиќен моде?

Героткр Организатор На Електроника, Технолошки Организатор, Случај За Патување Со Електронски Организатор, Организатор На Полнач

DEN 224.00
 

Производот е достапен
Достапност

● Бренд : guerotkr ® Дизајниран Специјално За Организирање, Носење Мали Додатоци За Електроника при Патување или Домашно Складирање. Се одликува Со Дизајн На Горната Рачка, Лесен за Носење при Излегување. ● Чувајте Ги Сите Ваши Електронски Додатоци за Патување Во Совршен Ред, Одлична Грижа За Вашите Гаџети Против гребнатини, Прашина, Удари и Случајно Испуштање. 9х9, 44х3, 14 во/15х24х8 см. Се користи За Чување Козметика, Канцелариски Материјал Или Играчки Итн. ● Купете Со Доверба : Ако Имате Какви било Прашања или Незадоволство, Слободно Кажете Ни, ние ќе Ви Одговориме во рок од 24 Часа за Да Обезбедиме Добро Искуство за Купување за вас. ● Материјал За Организатор на електроника : Електронската Торба за Складирање е Изработена ОД 900д Шифриран Материјал Од Ткаенина Од Оксфорд. 9х9, 44х3, 14 во/15х24х8 см.

Кон својствата

Производи во категоријата