Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ГЕРОТКР Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Шминка, Торба За Тампон, Торбичка За Подлога, Торба За Менструална Чаша, Свиња Божиќ Среќна Нова Година Фуд?

ГЕРОТКР Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Торба За Шминка, Торба За Тампон, Торбичка За Подлога, Торба За Менструална

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Мек и Удобен За Допир, Лесен и Издржлив. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно. Менструалната Чаша За Чаши Е Идеална Торба за Складирање На Хигиенски Салфетки и Влошки за Нега. ● Држач за подлога За Период : Торбичка За Период Погодна За Училишта, Канцеларии, Внатрешни или Надворешни Простории, Туризам, Хотели Итн. ● Материјал за торба за период : Торбата За Подлога Е Изработена од ткаенина За Собирање, Сунѓер, Материјал Од ткаенина Од Оксфорд. € Поддршка Прилагодете. Ние Исто Така Поддржуваме Прилагодување На Моделот. Чувајте Ги Вашите Хигиенски Салфетки Чисти И Уредни Од Нередот Предмети Тајно. € Бренд : guerotkr ® 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи/12х17х17 см. ● Рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка во големината. ● Купете Со Доверба : Ако Имате Какви било Прашања или Незадоволство, Слободно Кажете Ни, ние ќе Ви Одговориме во рок од 24 Часа за Да Обезбедиме Добро Искуство за Купување за вас.

Кон својствата

Производи во категоријата