Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ggho сапун сапун со сапун кутија Прекрасна држач за сапуни за животни дома, сапун сапун, сапун, сапун кутија со покривка сапун за сапун за сапун за сапун за сапун за ту?

Ggho сапун сапун со сапун кутија Прекрасна држач за сапуни за животни дома, сапун сапун, сапун, сапун кутија со покривка сапун

DEN 851.20
 

Производот е достапен
Достапност

Сапун за бања со дренажен дизајн може да се користи во туш кабина, бања, када, countertop, кујна, итн. Сапунот сапун се исцеди брзо, а сапунот за сапун спречува вода од сапуница да тече испуштена : сапун-кок-материјал : апсстил : Јапонија Класификација на Јапонија : Зајак, зајак, панда, жаба, пилешко примена : Public Application : SOAP/SOAP/FACE SOAPREMINDER : Голем сапун Производите како што е сапун за перење не се соодветни : како што е прикажано Телефон : 50Гостабилни и лесни за употреба : Совршено за дома, патување, салата, кампување, пешачење, активности на отворено. Може лесно да се исчисти со мала количина вода или мала влажна крпа. Површината е мазна и без бур, не е лесна за деформација, силна и издржлива, стилска и убава, сапун и други работи се поставени на неа, не е лесно да се лизне. Едноставен стил и боја, лесно да се совпадне со темата за вселената. Мултифункционалната решетка за сапуни сапуни ја одржува вашата бања уредна, чиста и уредна, мулти-сценска апликација, бања, кујна, тоалет, спална соба. Мултифункционалната решетка за сапуни сапуни ја одржува вашата бања уредна, чиста и уредна, мулти-сценска апликација, бања, кујна, тоалет, спална соба.

Кон својствата

Производи во категоријата