Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Gjcqzq патеки светла градина фенер Европски E27 патека пат високо пол стаклен столб светло гроздобер единечна глава IP55 водоотпорен метал алуминиум улица по светло дво?

Gjcqzq патеки светла градина фенер Европски E27 патека пат високо пол стаклен столб светло гроздобер единечна глава IP55 водоотпорен

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Во исто време, ламбичката објава испушта прекрасна светлина за осветлување на автопатот и безбедно да ве придружува дома. Широка апликација : Овој пост -фенер е совршен избор за вашиот двор, внатрешен двор, градина или која било друга декорација на надворешно и внатрешно место. Ние гарантираме дека ќе ви дадеме задоволително решение. Големина (погледнете ја сликата со големина) : 26*26*220/26*26*245/30*30*275/30*30*300cm (должина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина*ширина* Висина) Боја : Црн / Brasslight Body Material : Алуминиумшајд Главен материјал : Glasslight Type Type : E27 Bulb (не вклучува) Процес : Поглавување на извори на светлина : 1ирадијација Површина : 5㎡ -10㎡Power : 6 W (инклузивно) -10 W (инклузивно) (инклузивно) Напон : 110 V (инклузивно) ~ 240 V (инклузивен) применлив простор : градина, двор, порта и др. Ние сме професионална фабрика за осветлување. Извонреден изглед : Оваа ламба за столбови им дава на вашите гости најтопли добредојде со оваа надворешна светлина на тремот. За многу години се фокусираме на пост -светло, исклучителен процес на цртање, а деталите за ламбите се исклучителни, лесни за инсталирање, пакетот ги содржи потребните завртки и можете сами да ја инсталирате wallидната светлина.

Кон својствата

Производи во категоријата