Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Глафи ​​цртан филм желка кит морски коњ цветни моливчиња, куќиште со торбички со молив со голем капацитет, преносна козметичка торба, за училишен канцелариски кол

Глафи ​​цртан филм желка кит морски коњ цветни моливчиња, куќиште со торбички со молив со голем капацитет, преносна козметичка

DEN 303.84
 

Производот е достапен
Достапност

Отпорен на солза, отпорен на гребење, лесен за чистење. 【Едноставен и удобен】 едноставен и удобен - едноставен дизајн, функционален и практичен. Тоа е одличен подарок за наставниците, уметникот, пријател и семејство на дипломирање, Ноќта на вештерките, роденденот и Божиќ! . 【Мулти-намени торби за шминка】 се користат како торба за четка за шминка или козметичка кеса. 【Материјал】 торбичка за молив изработена од висококвалитетна кожа микрофибер. Едноставен дизајн и слатки обрасци, можете да користите како мала декорација на училишна биро или канцеларија. 【Мулти-намени торби за шминка】 се користат како торба за четка за шминка или козметичка кеса. Совршено за студенти кои носат разновидна алатка. Едноставен дизајн и слатки обрасци, можете да користите како мала декорација на училишна биро или канцеларија.【Висок капацитет】 7,5 x 3,15 x 4,5 инчи со соодветно складирање на капацитет на големина, може да складира до 30 моливи. Совршено за студенти кои носат разновидна алатка. Дали барате стилска и практична торба за канцелариски материјал? Сакате уникатно торба за да ви помогне да ги организирате своите работи? Дали сакате преносна торба со моливи? Честитки, го најдовте! Случајна кутија со молив за графици и козметичка торба Силен патентс капацитет : Лесно држете до 30+ пенкала, моливи, гума со висок квалитет : отпорен на солза, отпорен на гребење, лесен за чист материјал : високо квалитетен микрофибер кожен пенкало за пенкало Големина : 7,5 x 3,15 x 4,5 во /19 x 8 x 11,5 см пакет : 1 x школка за торбички со моливи голем капацитет, погоден за многу училишни материјали, како што се пенкало, моливи, маркери, калкулатор, бришач, итн.

Кон својствата

Производи во категоријата