Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Глејкер Професионални Машинки За Коса И Тример Комплет &засилувач; Менс Електрични Бричење И Носот Коса Тример Комбо

Глејкер Професионални Машинки За Коса И Тример Комплет &засилувач; Менс Електрични Бричење И Носот Коса Тример Комбо

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

ПРОФЕСИОНАЛНОТО СЕЧЕЊЕ НА КОСАТА на неговиот тежок мотор обезбедува над 6000 вртежи во минута и предизвикува бучава под 60 db, а сечилата од челик што се острат можат да понудат ефикасна фризура без заглавување или влечење. МАШКИ КОМПЛЕТИ ЗА ЧЕШЛАЊЕ Во ДВИЖЕЊЕ-глејкер машки електричен брич и тример за коса за нос е прекрасен комплет за бричење за вашата рутина за бричење. Меката тоалетна торба во комплетот го штити електричниот машина за бричење и тример за коса за уши од носење и ја прави вашата бања да изгледа организирана, елегантна како вашиот стил. Со дополнителен простор за масло и крем за бричење со големина на патување, тоа е вашиот совршен комплет за чешлање во движење за патувања или службени патувања. ВЛАЖНО / СУВО БРИЧЕЊЕ-Бидејќи Е водоотпорен IPX6, овие машки електрични жилети за бричење може да се користат за време на туширање што ви носи освежително влажно бричење со пена или гел, но сепак е погодно и за практично суво бричење. Тримерот за коса на носот што доаѓа со безжичниот електричен брич е поддржан од batt батерија и може да се користи само со сува коса.

Кон својствата

Производи во категоријата