Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Глобиз Пакет Торби За Торби Од Бура Кеси Од Јута Со Затворање Копчиња и Џебови Од Платно Торби За Купување Кујна Намирници

Глобиз Пакет Торби За Торби Од Бура Кеси Од Јута Со Затворање Копчиња и Џебови Од Платно Торби За Купување Кујна Намирници

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Јута Бура. Увезени. Јута поставата. Рачно носење затворање. Машинско Перење. Две Големини : 12*14 Инчи проширено дно и страни, држете повеќе додека одржувате добра форма. Ова е совршен подарок кеси за свадба, деверуша, плажа торби, роденден, ДЕКОРАЦИЈА САМ, прослави како подароци, партија корист кеси; за жените како шопинг кеси.

Кон својствата

Производи во категоријата