Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Glorystar Жени Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Фустан Со Ленти Џеб Тенок Дуксер Секојдневен Макси Фустан

Glorystar Жени Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Фустан Со Ленти Џеб Тенок Дуксер Секојдневен Макси Фустан

DEN 495.84
 

Производот е достапен
Достапност

Затворање на врвка. ГОЛЕМИНА : ве Молиме погледнете ги информациите за големината на продавачот на сликата или во описот пред да нарачате. ГОЛЕМИНА НА МОДЕЛОТ С : Висина : 5 '7" Тежина : 106 фунти. ПРИЛИКИ - Овој Долг Макси Фустан Погоден За Одмор/Секојдневен, Датира,Работа итн. ЖЕШКИ ЕЛЕМЕНТИ : долг фустан со качулка со Пуловер со врвка, Должина на Глуждот, Класична безвременска шнола, Џеб Од Кенгур, Тенок Струк. Секојдневен Стил, Погоден За Пролет, Aut, Зима. ЖЕШКИ ЕЛЕМЕНТИ : долг фустан со качулка со Пуловер со врвка, Должина на Глуждот, Класична безвременска шнола, Џеб Од Кенгур, Тенок Струк. Модел Висина : 174см (5 '7") Тежина : 48кг (105,82 фунти) Големина : С.

Кон својствата

Производи во категоријата