Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
година Бејзбол Топс #232 Мајкл Конфорто дебитант

година Бејзбол Топс 232 Мајкл Конфорто дебитант

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Официјална картичка за дебитант. Во близина на нане до состојба на нане. Доаѓа во заштитен врвен натоварувач за нејзина заштита и прикажување. Официјална картичка за дебитант. Во близина на нане до состојба на нане. Доаѓа во заштитен врвен натоварувач за нејзина заштита и прикажување. 2016 година Бејзбол Топс #232 Дебитант за дебитант на Мајкл Конфорто - Newујорк Метс. Ова е оригинална, автентична бејзбол картичка на Мајкл Конфорто, произведена од Топс во 2016 година. Во долниот лев регион на картичката ќе го видите официјалното лого на РЦ, што укажува дека ова е официјална картичка за дебитант. Картичката е во состојба на нане до нане. Прикажана фотографија.

Кон својствата

Производи во категоријата