Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Грабач на мушка, 3 Парчиња Клешти за скапоцени камења И накит Пинцети за накит монистра делови алатка за Пирсинг Топка Грабнувач Професионална Легура 4 Столбови Кри

Грабач на мушка, 3 Парчиња Клешти за скапоцени камења И накит Пинцети за накит монистра делови алатка за Пирсинг Топка Грабнувач

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

, применливо за пирсинг. ЛЕГИРАН МАТЕРИЈАЛ : достапни се 3 парчиња грабач на мушка, за да се задоволат вашите потреби за замена. РАЧКА ШТО не СЕ ЛИЗГА : дизајн со 4 краци за цврст стисок, рачка со виткање, во согласност со ergономскиот дизајн, нелизгачки, лесен и удобен за држење, за погодност. Лесен за држење, многу погоден за монистра, часовници и очила соодветна поправка.

Кон својствата

Производи во категоријата