Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Градина 298 Комби Систем Бајпас Филијала Градинар

Градина 298 Комби Систем Бајпас Филијала Градинар

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Лесен. Оптимизирана геометрија на сечилото. Комби систем. Земја на потекло : ДЕ. Удобност метал бајпас филијала градинар е за разлика Од Нашите Комби систем линија. Градинарот може да се закачи на гранките за практично ракување и оптимизирана геометрија на сечилото овозможува лесно сечење. Оваа единица е лесна со модерен дизајн и има дијаметар на сечење од приближно 36 мм. Комбисистемот ГАРДЕНА ја прави работата во градината ветре од 1976 година! Комбисистемот е модуларен и флексибилен систем каде што различни алатки лесно можат да се прикачат на една рачка. Со над 80 додатоци и разновидни рачки, постои комбинација за секоја апликација. Едноставно вметнете додаток на соодветна рачка и свртете го десно. Сите врски се загарантирани да бидат без нишање. Од рачни алатки, до собирачи на овошје, до градинарски гранки, Комбисистемот е подготвен за секоја задача!.

Кон својствата

Производи во категоријата